Dżem truskawkowy Dżem truskawkowy

Grafika airbrush - Kleń Grafika airbrush

Grafika airbrush Grafika airbrush

Przewieski Przewieszki

Pingwin Pingwin

Opakowania
Portfolio - opakowania

TOP - grafika

Aerograf Top 100
licznik
O firmie

Media nie zawsze docierają do odbiorców. Nie możemy zmusić odbiorcy do śledzenia i wysłuchania nawału reklam. A co z przekazaną treścią marketingową? Taką treść przekazuje opracowanie graficzne produktu, folderu lub opakowania. A MY jesteśmy od tego, aby to urzeczywistnić i wprowadzić w życie.

Z przyjemnością przedstawiamy fragment naszych dokonań, naszych pomysłów kreowanych w ostatnich latach, z czego jesteśmy bardzo dumni. O efektywności naszej pracy świadczy ilość i różnorodność zrealizowanych projektów. Naszą misją jest wykreowanie takiego wizerunku marki produktu, który, po dodaniu szaty graficznej, skupi na sobie całą uwagę potencjalnego Konsumenta, stając się jego pragnieniem i wyzwoli w nim chęć jego posiadania.

Dążymy do ciągłego poszerzania naszej wiedzy, jesteśmy na bieżąco z wdrażanymi nowościami i pilnujemy, aby nasi Klienci mogli z nich w pełni korzystać.

Nasza firma powstała w 1995 roku. Mieszkamy i pracujemy na Podlasiu, nasze biuro mieści się w Białymstoku. Szereg zrealizowanych projektów na zlecenia Klientów z całej Polski dowodzi, że odległość nie istnieje. Pełne wykorzystanie współczesnych mediów niweluje dystans dzielący nas od Klienta.

Posiadamy własny system do realizacji wydruków kontrolnych. Proof cyfrowy EFI jest znacznym udogodnieniem wzajemnej współpracy i gwarantem poprawnie wykonanego projektu.

EFI

Pomodory - grafika wektorowa
Linia produktów mlecznych firmy KaMos.

Nasze prace to przede wszystkim tradycyjne etykiety oraz etykiety shrink sleeve typu full bodu, opakowania produktów spożywczych, nadruki na kubkach PCV (jogurty, śmietany itp) oraz inne opakowania.
   Dzięki współpracy z najlepszymi drukarniami zapewniamy najwyższą jakość oraz szeroki zakres wykonywanych usług poligraficznych i fleksograficznych. Prowadzimy nadzór nad całym procesem technologicznym produkcji opakowań.

   Posiadamy własny system do sporządzania wydruków testowych z symulacją kolorów Pantone.

   Wykonujemy wszystkie prace związane z przygotowaniem do druku (DTP) offsetowego i fleksograficznego.


   Nasze opracowania graficzne realizowane są w oparciu o indywidualnie wykonaną grafikę - jednokrotnie wykorzystywaną w poszczególnych projektach.
   Grafika realizowana jest w technologii airbrush z wykorzystaniem tabletu graficznego oraz tradycyjnie z wykorzystaniem aerografów.
   Posiadamy dużą bazę zdjęć (ponad 80 000), którą stale rozbudowujemy.
   
Studio GRAPH © 1995 - 2011 v.016